Hizmetlerimiz

Banka Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Bankalar büyüklüğü sebebiyle genelde temizlik problemi yaşanılan bölgelerden biridir. Müşterilere hizmet konusunda gayet titiz olan bankalar, temizliğe de aynı önemi vermelidir. Müşterilerinizi temiz bir ortamda ağırlamak onlara mutluluk verecektir.

Gün içerisinde gelen evraklar atılması gerek dosyalar, çöpler gibi temizlenmesi gereken şeyler birikir. Ayrıca tuvaletler, masaların üzeri de bakım yapılması gereken diğer noktalardır. Ticari amaçla işleyen bankaların daha çok müşteri çekmesinde temizliğin de payı vardır. Bankanızın temizliğini güvenle bize emanet edebilirsiniz. Siz müşterilerinizi mutlu etmek için özenle çalışıyorsunuz; biz de sizi mutlu etmek için özenle çalışacağız.

Cami Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Camiler kutsal ibadet alanlarıdır. Gelen insanlar burada ibadet ederler ve ibadet edilen yerin temiz olmasını beklerler.

Genelde camilerin tabanları halıdan oluşur. Ne kadar elektrikli süpürge ile süpürülse bile zamanla halılar temizlenemeyecek bir hal alır. Ayrıca sürekli kullanılan bir yer olan camilerde zamanla temizlik ihtiyacı daha çok artmaktadır.

Tecrübeli ekiplerimiz ve son teknoloji ürünlerimizle camileri temizliyor ve insanlara güzel kokulu, temiz bir ortamda ibadet sağlamaya çalışıyoruz.

Dış Cephe Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK İnşaat sektörünün son zamanlarda tercih edilen dış cephede camlar kullanılması dış cephenin temizliğini ortaya çıkarmıştır.

Camlar dışarıdan ve içeriden temizlenmediği zaman kirli bir görüntüyü oluşturmaktadır. Bu da çok güzel duran binanın bakımsız ve kirli kalmasına sebep olarak binanın bütün büyüsünü bozmaktadır. Özel ekipmanlarla çalışan ekibimiz dış cephe temizliğinde de size iyi bir hizmet vermek için çalışmaktadır. Temizlikten sonra dışarıdan bakıldığında binanız sanki yeni yapılmış havası verecektir.

Ayrıca içeriden bir camın arkasından dışarıyı izlerken de net görmenin keyfini yaşatacaktır.

Endüstriyel Temizlik

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Endüstriyel temizlik çok hassas bir konudur ve en ağır temizlik işidir denilebilir. İş güvenliği gerektirir.

Temizlik konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. İnsan sağlığı için tehdit oluşturmasından dolayı önlemler alınmalıdır. Endüstriyel temizlik hassas olmasından dolayı çok üzerinde durulması gereken bir konudur.

Etraftaki atıklar çok detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Gerekli kimyasal maddeler, özel temizlik ekipmanları kullanılması önemlidir. Şirketimiz bu temizliği size özenle sunacaktır. Endüstriyel temizlik konusunda uzman ekiplerimiz her türlü donanımla size destek olacaktır.

Ev ve Villa temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi ev temizliğinde de güven duyacağınız bir firmayız.

Çalışanlarımız temizlik konusunda yoğun eğitim almış tecrübeler kazanmış bir temizlik ekibinden oluşmaktadır. Öncelikle temizlik yapılacak alan kontrol edilir. Ardından uzman ekimizle birinci sınıf, kaliteli, son teknolojiye uyum sağlamış aletlerle temizlik kısa zamanda bitmektedir. Sizlerin isteği üzerine ince detaylara girilir.

Estetik zeminlerinizin bakımları yapılır etrafa mis kokular saçılır. Daha fazla ANKARA HİJYEN temizlikten bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Fabrika Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Üretim yapılan yerlerde temizlik önemlidir. Temiz bir ortamda üretilen ürünlerde temiz olacaktır. Ayrıca fabrika çalışanları, temiz bir ortamda çalıştığı zaman daha verimli bir şekilde işlerini yapacaklardır.

Fabrikalar iş temposunun yoğun olduğu, kalabalık insan kitlesinin çalıştığı yerlerdir. Büyük alana sahip olmaları burada yapılan temizliğin büyük bir kitle tarafından düzenli olarak yapılması gerektiğini gösterir. Bunun için mutlaka bir temizlik firması ile anlaşılıp destek alınmalıdır. Siz işinizi nasıl profesyonel olarak düşünüyorsanız; biz de işimizi profesyonel olarak yapmaktayız.

Fuar Alanları ve Stand Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Hizmetleri olarak, firmanızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz.

Aktif fuar sürecinde talebiniz doğrultusunda dönemlik full-time temizlik personeli hizmetinizde devam etmektedir.

Halı ve Koltuk Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Halılarımızı ve koltuklarımızı ne kadar düzenli olarak temizlersek de zaman içerisinde kirler halıların ve kanepelerin dibine işler.

Bu da zamanla kirli bir görüntüye sebep olur. Bu kirli görüntüden ancak yıkama ile kurtulabiliriz. Halı ve koltuk temizliğinde yıkama çok önemlidir. Her şeyin hızlı bir biçimde işlediği bu dünyada bunu ne kadar kısa sürede ne kadar hızlı yaptığınız önemlidir.

Özel halı ve koltuk yıkama araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz ve bundan gurur duyuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK İnşaat bittikten sonra ortaya hafriyat ,etrafta kalan boyalar ve çok ağır bir toz tabakası bırakır.

Bir kere sildiğiniz yeri birkaç kere daha silmeniz gerekecektir. Tek başına temizlik yapmak oldukça yorucudur ve uzun sürecektir. Bu temizlikten sonra beliniz ağrıyacaktır. Sabah uyandığınızda yataktan kalkamayacak kadar kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik için yardıma ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda biz devreye gireceğiz ve sizin rahat uyuyup uyanmanız için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca tecrübeli çalışanlarımızla beraber size kaliteli bir hizmet sunacağız.

Otel Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Oteller sürekli odalarında farklı müşterileri ağırlamasıyla bilinir. Bu da her daim odaların temiz tutulması demektir. Odalar sürekli süpürülmeli, toz alınmalı, çarşaf ve yorganlar değiştirilmelidir. Aksi takdirde müşteriler resepsiyona şikâyetleriyle beraber gelebilecektir.

Bu durumların önüne geçilmesi için otelinizde sürekli temizlikçi bulunmalı ve odaları en ince ayrıntısına kadar temizlemelidir. Otelinizin büyüklüğüne göre ihtiyaç duyacağınız temizlik elemanı sayısı da artacaktır.

Geniş çalışma kadromuz ve deneyimimizle, siz otel sahiplerinin hizmetindeyiz.

Okul Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK İlkokuldan üniversiteye kadar, okudukları eğitim – öğretim kurumları içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığını ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

İlk bakışta yalnızca sınıf ve koridor temizliği gibi basit görünse de en küçük alanlardan en büyüğüne kadar, çocukların ve gençlerin sağlığını tehdit eden, onların huzur ve düzen içinde okumalarına engel olan pek çok değişken mevcuttur.

Ankara Hijyen Temizlik : sınıflar, koridorlar, tuvaletler, merdivenlerden yüksek pencere ve camlara, bahçelere, çıplak ya da halıfleks zeminlere kadar her türlü alanın temizlik ve hijyenini sağlamakla beraber öğrenci, öğretmen ve çalışanların okul hayatlarını etkileyecek çöp, atık malzeme, sakız ve benzeri materyalleri de ortadan kaldırmaktadır. Okul temizliği, temizlik ve hijyen hizmetlerini gerçekleştirdiği ve referanslar bölümünden adlarını bulabileceğiniz pek çok eğitim-öğretim kurumu, firmamızın mükemmel hizmetini kanıtlamaktadır. Yalnızca ders ve çalışma alanlarının değil yatılı okulların, öğrenci yurtlarının, yatakhane ve kantinlerin temizliğini kapsayan kat hizmetlerinde de Ankara Hijyen Temizlik, yıllanmış tecrübesi sayesinde kusursuz hizmet vermektedir.

Ofis Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK hizmetleri diğer alanlarda olduğu gibi ofis temizliklerinde, de size hizmet vermektedir. Ofisiniz temizlemek size zaman kaybı ve yorgunluk verir. Temizlikte ayrıntıya indikçe çalınan zaman da artacaktır. Bunun için temizlik şirketleri sizin yerinize bunu yapmaktadır.

Ofisinizin temiz olması gelen müşterinin dikkatini çekecektir. Ofisler, sahipleri için bir itibar göstergesidir denilebilir. Bir müşteri olarak birinin ofisinize gittiğinizde orayı temiz bulmanın üzerinizde yaratacağı etkiyi düşünün. Bu sebeple ofis temizlikleri ayrıntılı ve titiz bir şekilde yapılmalıdır.

Ofisinizi ofisimizmiş gibi ayrıntılı temizleyerek hem sizin hem de müşterilerinizin takdirini kazanmak isteriz.

Zemin Mermer Temizliği

ANKARA HİJYEN TEMİZLİK Zemin ve mermer temizliğinde kullanılan malzemeler çok önemlidir. Fayans aralarının temizliği, parkeleri temizlerken hasar vermemek gibi durumlar bunun sebebidir.

Özellikle parke temizlerken parkelerin çizilmemesi için yumuşak malzemeler kullanılmalıdır. Ayrıca renk soldurmayacak ve parlaklığı kaybettirmeyecek maddeler kullanılmalıdır.

Özel ekipmanlarımızla sizin yanınızdayız. Temizlik esnasında eşyaları kaldırıp indirirken parkeler hasar oluşmamasına özenle dikkat etmekteyiz.

© Copyright 2022 Ankara Hijyen Temizlik - All Rights Reserved - Design : Yeni Fikir Medya